پس از کالج فوتبال 25، Madden 25 طرفداران را غافلگیر می کند > 고객센터

본문 바로가기

پس از کالج فوتبال 25، Madden 25 طرفداران را غافلگیر می کند

페이지 정보

작성자 Jose 댓글 0건 조회 4회 작성일 24-09-18 09:08

본문

دیوانه 25
اعتبار: EAW موفقیت کالج فوتبال 25 به Madden 25 کمک می کند یا آسیب می رساند؟
بیشتر بررسی‌های College Football game 25 منتشر شده است، و همه چیز در سال اول راه‌اندازی مجدد فرنچایز EA به خوبی پیش رفته است. این بازی دارای امتیاز متاکریتیک 88 در پلی استیشن 5 است که برای یک بازی ورزشی بسیار بالاست.
بازی رو اینجا بررسی کردم و 8.5 دادم.
College Football game 25 در 19 ژوئیه در سراسر جهان منتشر شد و Madden 25 قرار است در تاریخ 16 آگوست وارد خرده فروشان شود. من هر دو بازی را بازی کرده ام و بسیاری از طرفداران احتمالاً از بهبود گیم پلی Madden نسبت به سال گذشته شگفت زده خواهند شد. Football game 25 در بسته بندی خود تزریق شده است.
آزادی بسیاری از کاربران با حامل های توپ در College Football 25 در Craze است اما در سطحی حتی بالاتر. روشی که می‌توانید در Craze 25 جوک‌ها، چرخش‌ها و پاهای مرده را به هم ببندید – هنگام استفاده از حامل‌های توپ ورزشی – در سطح دیگری است.
در طول پیش نمایش خود از بازی، اشاره کردم که «تسلط بر تمام تنظیمات و ترکیبات بالقوه ای که می توانید در Madden 25 انجام دهید، بسیار شبیه به حرکت دریبل در NBA 2K است».
این اکشن از این طریق جریان آزاد دارد، که باید به ارائه لحظات سرگرم کننده و محتوای ویروسی برای کسانی که بازی می کنند کمک کند.
Forbes VettedFor YouBest Nintendo Alternate Games: It's World Marios, We're VisitingByJason R. RichForbes StaffMadden نیز نسبت به گذشته حالت فرنچایز عمیق تری خواهد داشت. پیاده سازی TeamBuilder، که ما فرصتی برای پیش نمایش آن با College Football 25 داشتیم، بلافاصله سطح سفارشی سازی را بالا می برد.
این سیستم ممکن است محدودیت‌هایی داشته باشد که طی چند هفته آینده کشف خواهند شد، اما با وجود ساده، TeamBuilder بسته حالت فرانشیز کلی را برای Madden بهبود می‌بخشد.
به طور کلی، حالت فرنچایز Craze در نسخه امسال و برای آینده قابل پیش‌بینی بسیار بهبود یافته است، زیرا EA جاش لومن کهنه کار فرنچایز را برای نظارت بر آن بازگرداند.
اگر تا به حال لومن را ملاقات کرده اید یا با او صحبت کرده اید، می دانید که او چقدر حالت فرنچایز را دوست دارد. من این فرصت را داشتم که در طول پیش نمایش بازی با او صحبت کنم و اشتیاق او به حالت واقعی است.
به‌عنوان یک گیمر ورزشی که به حالت فرنچایز علاقه دارد، می‌توانم تشخیص دهم که کسی عشق یا اشتیاق خود را به این ویژگی جعل می‌کند، و این در مورد Looman صدق نمی‌کند.
آخرین اما نه کم اهمیت، مدن همان پاپ بصری را روی صفحه نمایش دارد که College Football game 25. فقط بازیکنان به مراتب بیشتر قابل تشخیص هستند و تعداد ورزشکاران اسکن شده بسیار بیشتری وجود دارد.
لامار جکسون در فیلم Craze 25
اعتبار: EAاین عنصر فقط به جذابیت بصری می افزاید.
ترکیبی از بهبودهای گیم پلی، TeamBuilder و جلوه های بصری پیشرفته، Craze 25 را برای ارائه بهترین نسخه خود در سال های اخیر آماده کرده است.
ما مدت‌هاست که می‌خواستیم Craze رقابتی داشته باشد، زیرا معتقد بودیم که این محصول را به سطح دیگری می‌برد. به نظر می رسد که عنصر رقابتی ممکن است از درون صفوف آن باشد. با این حال، بازیکنان فوتبال باید از محصولات لذت ببرند.
من را در توییتر دنبال کنید. برایان مازیک از سال 2011 به دنبال بازی‌های ویدیویی و ورزش‌های رزمی بودم. من برای Bleacher Report، The Ring، Mic و یکی از بنیانگذاران کانال یوتیوب ورزش های رزمی The Fight down Guys هستم. من همچنین کانال Singular Mazique یوتیوب را از سال 2009 اجرا و راه اندازی کرده ام.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you have any questions concerning exactly where along with how to work with آخرین اخبار فروش خودرو در سامانه یکپارچه, you can call us from our web site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

대표자 : 신동혁 | 사업자등록번호 : 684-67-00193

Tel. : 031-488-8280 | Mobile : 010-5168-8949 | E-mail : damoa4642@naver.com

경기도 시흥시 정왕대로 53번길 29, 116동 402호 Copyright © damoa. All rights reserved.